Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Inwestor Nieruchomości

Wacława Felczaka 11 Szczecin

Mapa

91 489 00...

91 489 00 54

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.inwestor.com.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Remigiusz Fidziukiewicz
  • Ewa Potrzebowska-Pietras
  • Robert Nowak
  • +14

O nas

Inwestor Nieruchomości biuro nieruchomości tworzone przez zespół profesjonalnych doradców z wieloletnim doświadczeniem.
Działamy aktywnie na rynku nieruchomości od 1995r

Doradcy Inwestora sprzedadzą każdą nieruchomość i wyszukają w gąszczu ofert tą spełniającą wszystkie oczekiwania w atrakcyjnej lokalizacji i w najlepszej cenie.

Pośredniczymy przy kupnie i sprzedaży wszelkiego typu nieruchomości:
Magazyny

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Kupujemy mieszkania, domy, działki i lokale z własnych środków za gotówkę.

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości
Kompleksową obsługę transakcji. Doradzamy.
Dajemy gwarancję i bezpieczeństwo sprawdzonych ofert
Każda transakcja objęta jest ubezpieczeniem OC

Jeżeli trafiłeś na naszą stronę, to zapewne poszukujesz specjalisty, który pomoże Ci sprzedać Twoją nieruchomości lub wyszuka najciekawszą ofertę nieruchomości na rynku.
Inwestor Nieruchomości to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w branży pośrednictwa nieruchomości w województwie zachodniopomorskim.

Inwestor Nieruchomości to marka należąca do firmy Grupa Inwestor Sp. z o.o., której zakres działalności obejmuje m.in.:
handel oraz pośrednictwo przy kupnie, sprzedaży i wynajmie wszelkiego typu nieruchomości
pośrednictwo przy udzielaniu pożyczek i kredytów hipotecznych
Siłę i potencjał marki tworzy zespół doświadczonych doradców obrotu nieruchomościami. Zapewniamy pełną kompleksowość usług, bezpieczeństwo transakcji i najwyższe standardy obsługi.
Jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu stawianemu wyzwaniu.
Zapewniamy pełną kompleksowość usług oraz najwyższe standardy obsługi
jesteśmy firmą znaną i zaufaną o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
posiadamy blisko 16. letnie doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami
obsługujemy klientów indywidualnych jak również komercyjnych
doradzamy i towarzyszymy Klientom na każdym etapie transakcji
udzielamy gwarancji bezpieczeństwa i rzetelności obsługi, popartej Certyfikatem Jakości ISO 9001:2008
nasze działania są objęte ubezpieczeniem OC

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

83

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Inwestor Nieruchomości

Filtruj

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 48 m Szczecin, ul. 9 maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 113 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Smolęcinie idealny dla dużej rodziny. Cena: 1 400 000 pln Powierzchnia całkowita: 350 m Powierzchnia użytkowa: 200...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł51,60 m² 11 434,11 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie z balkonem os. Kresy I, warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , położone na parterze w niskim bloku...

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł57,63 m² 7 704,32 zł/m²

Agata Kucińska

Agata Kucińska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

1 150 000 zł185 m² 6 216,22 zł/m²

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 548 m² 195,84 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena ! obniżka ceny o 51 tyś ! Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie,...

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł46,51 m² 9 782,84 zł/m²

Jolanta Haas

Jolanta Haas

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 042 m² 104,61 zł/m²

Jolanta Haas

Jolanta Haas

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego położoną w odległości ok 8 km od Pobierowa....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,51 m² 10 342,45 zł/m²

Martyna Ryżczak

Martyna Ryżczak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 225 m² 179,59 zł/m²

Emilia Fila

Emilia Fila

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m , położona w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla...

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł285 m² 5 961,40 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Wyjątkowy Dom pod Lasem Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł143,12 m² 11 172,44 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 143 m - Działka 350 m - System Hybrydowy Premium / Standard "move-in Ready" Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum,...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów...

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł399,23 m² 8 892,12 zł/m²

Emilia Fila

Emilia Fila

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 976 m²

Luksusowa Posiadłość z Klasą: prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i Zieleni Ta wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,76 m² 6 148,70 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m , zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym,...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł73,90 m² 7 239,51 zł/m²

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego Nieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum Szczecina W bezpośredniej...

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł61,82 m² 8 403,43 zł/m²

Daniel Polis

Daniel Polis

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza. Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem,...

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,40 m² 8 963,13 zł/m²

Daniel Polis

Daniel Polis

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,4 m , położonego na czwartym piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,82 m² 6 168,88 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Jagiellońska, szczecin (centrum) Lokalizacja: ul. Jagiellońska , Szczecin ścisłe centrum...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł155,55 m² 8 993,89 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w Morzyczynie Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu...

Szczegóły ogłoszenia

1 699 990 zł1 415 m² 1 201,41 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

! uwaga ! nowa cena ! okazja inwestycyjna: obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku Przemysłowym Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalną...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 400 000 zł179,50 m² 13 370,47 zł/m²

Emilia Fila

Emilia Fila

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Lokalizacja: prezentujemy na sprzedaż piękny, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany w zadbanej miejscowości Mescherin, która znajduje się na styku...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jedlice

Jedlice,zachodniopomorskie

1 800 000 zł156 m² 11 538,46 zł/m²

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 ! Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 295 000 zł110 m² 11 772,73 zł/m²

Martyna Ryżczak

Martyna Ryżczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m na nasłonecznionej działce 743 m w Dobrej (gm. Dobra...

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł483,58 m² 6 575,95 zł/m²

Emilia Fila

Emilia Fila

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:489 m²

Bliźniak z ogromnym potencjałem 3 niezależne mieszkania | 483 m | Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68,70 m² 7 991,27 zł/m²

Agata Kucińska

Agata Kucińska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m , położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż przy...

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27 m² 16 259,26 zł/m²

Piotr Poncyljusz

Piotr Poncyljusz

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras,...

Szczegóły ogłoszenia

58 200 zł1 492 m² 39,01 zł/m²

Jolanta Haas

Jolanta Haas

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 1492m2 z wydanymi warunkami dla domu jednorodzinnego. Zabudowa jednokondygnacyjna z drugą w dachu...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,59 m² 8 139,69 zł/m²

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m , z dwoma...

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

Adrian Szydłowski

Adrian Szydłowski

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Piechoty w Szczecinie. Dzielnica Zdroje. Mieszkanie jest funkcjonalne i ma powierzchnię 65...

Szczegóły ogłoszenia

435 500 zł48,45 m² 8 988,65 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62,54 m² 11 976,34 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! uwaga- nowa cena ! obniżka o 50 000 zł W ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , położone...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

Wojciech Kohlman

Wojciech Kohlman

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 maja 479.000 zł Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego,...

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

Joanna Stadnik

Joanna Stadnik

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

Martyna Ryżczak

Martyna Ryżczak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na...

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł73,88 m² 9 948,57 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

! uwaga - nowa cena ! obniżka o 44 000 zł ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł71,89 m² 30 602,31 zł/m²

Remigiusz Fidziukiewicz

Remigiusz Fidziukiewicz

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Na sprzedaż dom + 3 domki letniskowe Pobierowo, 600 m od plaży, lokalizacja: pobierowo - Powierzchnia domu: 72 m - Powierzchnia działki: 1379...

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51,97 m² 10 371,37 zł/m²

Wojciech Kohlman

Wojciech Kohlman

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi...

Szczegóły ogłoszenia

329 640 zł2 747 m² 120 zł/m²

Robert Nowak

Robert Nowak

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij